Agencja usługowa KODEX to firma zajmująca się bezpieczeństwem i higieną pracy w Radomiu. Jesteśmy przedsiębiorstwem z długoletnim doświadczeniem, które poprzez fachowe i skuteczne działania prowadzone na przestrzeni lat zdobyło stabilną pozycję na rynku i zbudowało renomę wśród klientów. Naszą specjalnością jest organizowanie szkoleń z pierwszej pomocy przedlekarskiej, prawa pracy, BHP i PPOŻ. Zatrudniamy fachową kadrę, które jest w stanie w przystępny i rzeczowy sposób przekazać wiadomości. Podczas zajęć teorię komponujemy z praktyką, przez co szkolenie ma bardziej nowoczesny i dynamiczny charakter. Taką jego formę bardzo sobie cenią ich uczestnicy.

Program szkoleń jest zgodny z obowiązującym przepisami. Szkolenia prowadzimy w zakładzie pracy, który zlecił nam przyuczenie swojej grupy pracowniczej. Ustalając termin i godzinę zajęć bierzemy pod uwagę sugestie klientów. Do zleceń podchodzimy w sposób elastyczny. Jak na profesjonalistów przystało, dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych zleceniodawców. Najczęściej prowadzimy szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w Radomiu, ale podejmujemy się również zleceń w Warszawie, Kielcach i okolicy. Z naszych usług może skorzystać każde przedsiębiorstwo, bez względu na jego wielkość oraz reprezentowany sektor.

Szkolimy kadrę kierowniczą, właścicieli oraz pracowników - indywidualnie lub grupowo.

Oferujemy naszym klientom możliwość zatrudnienia nas w ramach stałej współpracy w związku z wykonywaniem kompleksowej obsługi lub doraźnie, w formie pojedynczych zleceń w celu przeszkolenia pracowników, sporządzenia oceny ryzyka zawodowego, przygotowania regulaminów, instrukcji oraz dokumentacji powypadkowej. Nawiązanie współpracy z agencją usługową KODEX to gwarancja bezpieczeństwa, efektywnej pracy oraz ciągłości działań firmy.

Agencja usługowa KODEX
Krukowskiego 1