Eurecin Hyaluron Filler

Każda kobieta w pewnym wieku zmaga się z tzw. „kurzymi łapkami”, które pojawiają się na delikatnej skórze wokół oczu. Aby zredukować tego typu zmarszczki należy używać profesjonalnych, przeznaczonych do tego kosmetyków.

Na stronie internetowej http://www.aptekagemini.pl/eucerin-hyaluron-filler-krem-pod-oczy-15ml.html dostępny jest innowacyjny krem Eucerin Hyaluron Filler. Jest to produkt, który dzięki wielkocząsteczkowemu i małocząsteczkowemu kwasowi hialuronowemu wypełnia płytkie i głębsze zmarszczki sprawiając, że skóra wygląda zdecydowanie młodziej, bardziej gładko i promiennie. Widoczna redukcja zmarszczek idzie w parze z doskonałą tolerancją produktu przez skórę. Krem dodatkowo zawiera bioaktywną saponinę stymulującą produkcję naturalnego kwasu hialuronowego oraz filtr SPF 15, który zapewni skórze ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Eucerin Hyaluron Filler jest idealny do codziennego stosowania. Wystarczy delikatnie wklepać go w uprzednio oczyszczoną skórę wokół oczu, a następnie pozwolić mu się dokładnie wchłonąć. Należy unikać bezpośredniego kontaktu kremu z oczami. Produkt posiada zaawansowaną formułę, która przebadana została okulistycznie. Nie osiada substancji zapachowych i może być stosowany przez osoby używające szkieł kontaktowych. W linii Hyaluron Filler znajdują się również inne kosmetyki odpowiedzialne za prawidłowe nawilżenie i napięcie skóry. Marka ta jest polecana przez kobiety na całym świecie. Jej skuteczność została udowodniona w badaniach klinicznych.

Apteka Gemini
ul. Trzy Lipy 3