Kursy i szkolenia - Poznań

Grupa Szkoleniowa Halibut to firma przeprowadzająca kursy i szkolenia w Poznaniu. Ich tematyka jest związana ze sprzedażą, obsługą klienta. Są to także kursy dla menadżerów, brygadzistów, kierowników produkcji i coaching. Za ich sprawą osoby ze szczebla zarządzającego nabędą niezbędną wiedzę, która ułatwi im porozumiewanie się z podwładnymi, ich motywowanie, odpowiednie przydzielanie zadań czy rozwiązywanie sytuacji problemowych. Nie będą to jednak tylko informacje, gdyż zostaną one wzbogacone o nabycie umiejętności zarówno osobiste, jak i interpersonalne.

Oferta firmy szkoleniowej

Oferta skierowana jest zarówno do zakładów produkcyjnych, jak i do firm, których pracownicy zajmują się sprzedażą oraz pracą z klientem. Zarówno przedstawiciele handlowi, jak i sprzedawcy w salonach i sklepach powinni posiadać nie tylko wiedzę na temat proponowanych produktów, ale też umiejętności odpowiedniego jego zaprezentowania i prowadzenia rozmowy z klientem. Szkolenia sprzedażowe proponowane przez firmę Halibut umożliwiają zdobywanie wiedzy i praktyki ze strony najlepszych profesjonalistów. Dzięki nim każdy handlowiec będzie dobrze przygotowany do wykonywania swojej pracy.

Kursy dla firm

Firmy posiadające dział call center mogą skorzystać z kursów i szkoleń w Poznaniu z zakresu obsługi klienta. Przeznaczone są one zarówno dla osób zatrudnionych na stanowiskach konsultantów, jak i ich przełożonych. Podczas jego trwania poznają oni sposoby prowadzenia efektywnych rozmów z klientami indywidualnymi i biznesowymi.

Grupa Szkoleniowa Halibut posiada w swojej ofercie coaching narzędziowy, pozwalający nabyć i sprawdzić umiejętności rozwiązywania problemów oraz odkryć sposoby na osiągnięcie postawionych sobie celów. Zajmuje się ona także doradztwem biznesowym nie tylko na terenie poznania, ale w każdym innym dowolnym mieście na terenie kraju.

Zapoznaj się z ofertą na stronie: http://www.halibut.pl/

Halibut Grupa Szkoleniowa S.C.
Ludwika Solskiego 10
60-184 Poznań