Zaufany pośrednik pracy dla opiekunek w Niemczech

Firma Laxo Care posiada swoje biura w Poznaniu, Ostrowie Wielkopolskim oraz w Nowej Soli w województwie lubuskim, posiadając w ten sposób rozbudowaną infrastrukturę mającą na celu organizację i wspieranie pracy polskich opiekunek w Niemczech. Przez ponad pięć lat działalności firma zorganizowała wyjazdy dla setek opiekunek – standardem jest wyjazd na co najmniej dwa miesiące. Podczas takiego wyjazdu opiekunka zazwyczaj dba o pacjenta poprzez:
  • zaplanowanie obowiązków i zajęć na dzień

  • zadbanie o dom, np. poprzez zakupy i utrzymanie porządku

  • niezbędną pomoc w zakresie higieny osobistej

  • podawanie pacjentowi posiłków

  • podawanie odpowiednich leków według harmonogramu

  • pomoc w aktywnościach, np. spacerach, poruszaniu sięOpieka nad seniorami w Niemczech może być wymagającą pracą, jednakże stanowi też możliwość zarobku na przyzwoitym poziomie, do powyżej tysiąca euro, a także oszczędności poprzez zapewnione mieszkanie i wyżywienie w domu klienta, nad którym prowadzona jest opieka.

Staranne wsparcie dla zatrudnianych opiekunekLaxo Care ma na celu wyróżnienie się spośród agencji czy pośredników pracy osobistym podejściem do każdego pracownika i zaangażowaniem w nadzór jego sytuacji. Najważniejsze dla firmy jest, by zatrudniane opiekunki mogły zwrócić się do konsultanta z mniejszymi i większymi problemami, jakie mogą pojawić się przy tego typu pracy, i by rozwiązywać potencjalne konflikty, tak by obie strony były zadowolone z warunków, jakie ich spotkają. Laxo Care zwraca też uwagę na podpisywanie w każdym przypadku umów i trzymanie się ich oraz terminową wypłatę. Firma oferuje też bonusy za polecenie innej osoby do pracy.LAXO CARE SP. Z O. O.
Solidarności 115/2
00-140 Warszawa
tel. +48 61 666 2993

Zobacz także:

Jak ułatwić pracę tłumaczom?

Jak ułatwić pracę tłumaczom?

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Obróbka skrawaniem w Poznaniu

Obróbka skrawaniem w Poznaniu

Regały przesuwne producent

Regały przesuwne producent

Biuro rachunkowe Białystok

Biuro rachunkowe Białystok