Opieki informatyczne w Warszawie

W ramach działalności swojej firmy Indata Solutions oferuje Outsourcing. Oferta opieki informatycznej dedykowana jest głównie klientom z Warszawy, Poznania i Krakowa, a to ze względu na to, że to właśnie w tych miastach firma posiada oddziały. Jednakże Indata Solutions świadczy usługi Outsourcingu na terenie całej Polski, a to za sprawą tego, iż może ona pomoc udzielać zdalnie.

Opieka informatyczna, skierowana w kierunku mniejszym i większym firmom przez Indata Solutions, niesie szereg korzyści swoim klientom:

• pomoc w trakcie szukania najefektywniejszych rozwiązań w celu poprawienia pracy przedsiębiorstwa,

• zagwarantowanie bezpieczeństwa w każdej sytuacji,

• utrzymanie pełniej ciągłości w przypadku niespodziewanych awarii,

• gwarancję pełnosprawnego funkcjonowania firmy klienta,

• brak konieczności zatrudnienia, szkolenia i utrzymywania doświadczonych specjalistów ds. IT,

• koncentracja się przede wszystkim na podstawowych celach biznesowych,

• brak kosztów w związku ze szkoleniami, zastępstwem, utrzymaniem personelu

• ekonomiczne rozwiązanie.

Pracownicy Indata Solutions (w 3-5 osobowych zespołach) mogą świadczyć obsługę IT w siedzibie klienta w ramach oferty w formie modelu IT Team Leasing. Wówczas kontrola operacyjna nad zespołem leży po stronie klienta. Outsourcing informatyczny jest dedykowany zwłaszcza tym klientom, którzy posiadają zdefiniowane procesy, jak również procedury obsługi, ale nie posiadają zespołu do ich realizacji.

Zainteresowany taką formą usługi? Jeżeli tak zajrzyj na stronę http://www.indata-solutions.pl/outsourcing-it.

Indata Solutions S.A.
ul. Wenecka 12