Szkoła Perfekt prowadzi profesjonalne nauczanie języków (w tym języka angielskiego) metodą bezpośrednią w oparciu o nowoczesne podręcznik, taki jak English designed with Direct Method. W tej książce znajduje się przede wszystkim wiedza, która idealnie sprawdza się w połączeniu z praktykowaniem języka w codziennych rozmowach. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie zapamiętać najważniejsze zwroty i słownictwo. Nauka języka angielskiego wcale nie musi być trudna, jeśli prześledzisz pełną ofertę szkół językowych. W wielu skupia się nawet kilkanaście osób w grupie, co nie sprzyja szybkiej i skutecznej nauce, dlatego zapoznaj się z kursem szkoły Perfekt, gdzie grupa liczy maksymalnie 10 osób.

Metoda bezpośrednia

Dzięki metodzie bezpośredniej nauczysz się nie tylko porozumiewać w języku angielskim, ale również prowadzić pełny dialog. Kurs standardowy jest realizowany 2 razy w tygodniu po 2 50-minutowe lekcje, a weekendowy - raz w tygodniu przy trzech 60-minutowych lekcjach. Taka liczba godzin wystarczy, do poznania nowych słów, wyrażeń, zasad ortografii czy gramatyki. Kursantowi pozostaje oczywiści utrwalenie tej wiedzy, dzięki powtórkom wykonywanym w domu. Dzięki skutecznej metodzie bezpośredniej, słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze - komunikacji w języku obcym.

Podręczniki używane do nauki angielskiego

Podręczniki English designed with Direct Method Book 1-9 dają ogromne możliwości jeśli chodzi o naukę języka angielskiego od poziomu A2 do C1/C2. Nauka z podręcznikami wykorzystywanymi w szkole Perfekt jest przyjemna i łatwa. Oprócz standardowych zagadnień i nauki ogólnej, są przygotowane również zajęcia dla osób zainteresowanych promocją, reklamą, marketingiem, zarządzaniem, produkcja i konkurencyjnością na rynku. Podręczniki Direct Business to 4 części, poświęcone różnym zagadnieniom biznesowym, które są szczególnie ważne dla każdego przyszłego przedsiębiorcy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi kursów języka angielskiego w Bydgoszczy, które z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich klientów.

PERFEKT szybka nauka języków
Gdańska 62